Sigma представила портретний об'єктив SIGMA 85mm F1.4 EX DG HSM Автор: Andriy · Опубліковано: 24.02.2010 12:20 · Розділ: Техніка

Виставка PMA 2010 стала місцем прем'єри моделі SIGMA 85mm F1.4 EX DG HSM, яка являє собою світлосильний об'єктив, оптимальний для зйомки портретів. Фокусна відстань 85 мм забезпечує природну передачу перспективи, а великий відносний отвір дозволяє легко відокремити об'єкт на передньому плані від фону і вести зйомку в умовах недостатньої освітленості.

Портретний обєктив SIGMA 85mm F1.4 EX DG HSM. Фото взято з сайту ixbt.com
Портретний обєктив SIGMA 85mm F1.4 EX DG HSM. Фото взято з сайту ixbt.com

Корекцію спотворень забезпечує застосування в оптичній схемі елемента зі скла з низькою дисперсією (SLD) і одного литого скляного елемента. Багатошарове просвітлення знижує вірогідність виникнення відблисків навіть при зйомці проти джерел світла. Об'єктив оснащений ультразвуковим приводом автоматичного фокусування. Цей момент особливо важливий для власників камер Nikon початкового рівня, оскільки ці моделі не мають вбудованого приводу фокусування, на який розраховані власні портретні об'єктиви Nikon з фокусною відстанню 85 мм. Важливим достоїнством системи фокусування SIGMA 85mm F1.4 EX DG HSM є те, що фотограф може в будь-який момент втрутитися в роботу автофокусу і виконати доведення вручну.

Технічні дані SIGMA 85mm F1.4 EX DG HSM:

• Фокусна відстань - 85 мм;

• Максимальна діафрагма - f/1,4;

• Мінімальна діафрагма - f/16;

• Конструкція - 11 елементів у 8 групах;

• Кут зору - 28,6°;

• Мінімальна відстань фокусування - 85 см;

• Максимальне збільшення - 1:8,6;

• Кількість пелюстків діафрагми - 9 (округлення);

• Діаметр фільтра - 77 мм;

• Розміри - 84,7х87,6 мм.

Новинка буде доступна у варіантах для камер Nikon, Canon, Sigma, Pentax і Sony. У комплект поставки входить пелюсткова бленда і перехідник для бленди, який збільшує її довжину (корисно у випадку використання об'єктива з камерами, що мають датчик зображення формату APS-C). Даних про ціну і дату початку продажів об'єктива поки немає.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.