Державне поштове підприємство Латвії урізає соціальні гарантії своїм працівникам Автор: Lesly · Опубліковано: 24.02.2010 08:59 · Розділ: Події у світі

Latvijas Pasts, державне поштове підприємство Латвії, вирішило урізати витрати в умовах економічного спаду, відмовившись від використання орендованих автомобілів під час доставки пошти.

Тепер листоношам доведеться розвозити листи і пресу на власних авто, або ж користуватися особисто орендованим транспортом.

В умовах економічного спаду керівництво пропонує листоношам доставляти листи та пресу на власних авто. Фото взято з сайту kasjauns.lv
В умовах економічного спаду керівництво пропонує листоношам доставляти листи та пресу на власних авто. Фото взято з сайту kasjauns.lv

Орендувати транспортні засоби для своїх співробітників Latvijas Pasts почала кілька років тому, після вбивства листонош у лісі на території Лудзенського району. З питань безпеки компанія вирішила забезпечити їх автівками і навіть оплатила їм водійські курси.

Однак, вже через кілька років керівництво Latvijas Pasts прийшло до висновку, що оренда транспортних засобів обходиться надто дорого. Відтепер планується співпрацювати з листоношами, які розвозитимуть пошту на власних або особисто орендованих автомобілях, на основі договорів, що не передбачатимуть жодних соціальних гарантій.

На звинувачення з боку працівників, керівництво компанії відповідає, що змушене було вжити таких заходів. "Часи зараз складні, ми з усіх варіантів обрали найменш болісний", - пояснює голова правління Latvijas Pasts Айвар Вейсса. За його словами, було ще два можливих варіанти: або врізати зарплати листоношам, або ж підвищувати вартість поштових послуг.

Джерело: rin.ru


Інші новини розділу