Білорусам заборонили розпивати алкогольні напої в громадських місцях Автор: Lesly · Опубліковано: 23.02.2010 17:45 · Розділ: Події у світі

З сьогоднішнього дня в Білорусі заборонено розпивати пиво в громадських місцях. Новими поправками до адміністративного кодексу передбачено і розміри штрафів для порушників.

Так, за подібне порушення, змінами до законодавства впроваджено штраф розміром до 280 тисяч білоруських рублів (близько ста доларів США). У разі повторного порушення правопорядку стягнення може бути збільшене до 525 тисяч білоруських рублів, що становить близько 180 доларів.

Відтепер розпивати пиво та слабоалкогольні напої забороняється на вулицях, стадіонах, у скверах, парках і громадському транспорті. Цікаво зазначити, що заборона поширюється і на безалкогольне пиво.

Вносити різноманітність в тривалу подорож потягом білоруси зможуть тільки у вагонах-ресторанах. Фото взято з сайту tonnel.ru
Вносити різноманітність в тривалу подорож потягом білоруси зможуть тільки у вагонах-ресторанах. Фото взято з сайту tonnel.ru

Крім того, забути про алкогольні напої доведеться і пасажирам літаків національної авіакомпанії "Бєлавіа" (щоправда, для пасажирів бізнес-класу буде зроблено виняток), а також людям, що подорожують в потягах, у тому числі й іноземних, які проходять по території республіки. Спеціально для цього відведені вагони-ресторани, вважають білоруські високопосадовці.

Треба додати, що з 23 лютого вступають в силу й інші поправки до адміністративного кодексу, якими передбачено введення штрафів за придбання та зберігання самогону, а також за пияцтво на робочому місці. В останньому випадку порушник може бути оштрафований на суму до 120 доларів. У разі повторного порушення винуватцю загрожує штраф до 180 доларів або адміністративний арешт.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу