Вчені звинуватили британців у неохайності Автор: Lesly · Опубліковано: 23.02.2010 15:01 · Розділ: Краса і здоров'я

Що тільки не досліджували британські вчені, що тільки не розглядали під мікроскопом! Їхній допитливий розум вже цікавився практично всім: від звичок та вподобань найдрібніших організмів на нашій планеті, до процесів, що відбуваються в безмежних просторах всесвіту.

Однак, цього разу вони вирішили далеко не ходити і зосередитися на вивченні звичок своїх земляків. Зокрема, дослідники зупинилися на питанні дотримання гігієни жителями Великобританії. В результаті було встановлено, що півмільйона британців змінюють постільну білизну лише тричі на рік. Кожний шостий житель королівства вважає за краще влаштовувати "генеральне прання" не частіше ніж раз на місяць.

Прання постільної білизни повинно здійснюватися не рідше ніж раз на два тижні, а оптимальним варіантом буде проведення таких процедур кожного тижня
Прання постільної білизни повинно здійснюватися не рідше ніж раз на два тижні, а оптимальним варіантом буде проведення таких процедур кожного тижня

Фахівці застерігають, що до 10% ваги невипраних подушок може становити відмерла шкіра і кліщі, а в брудному ліжку можуть жити до десяти мільйонів клопів. А відповідно до статистичних даних, більшість працюючих жінок, особливо тих, кому ще не виповнилося 25 років, відносяться до прання білизни досить зневажливо: кожна десята зізналася, що прання влаштовує лише раз на два місяці. Натомість домогосподарки, яким уже за 55, перуть і провітрюють постільну білизну в середньому тричі на місяць.

Загалом, за підсумками опитування, чемпіонами з неохайності були визнані мешканці Лондона. Не набагато від них відстають жителі північно-східної та південно-західної Британії, які теж перуть постільну білизну рідше разу на місяць. В ході дослідження було опитано більше 1 тисячі чоловіків і жінок з усієї Великобританії

На думку медиків, прання постільної білизни повинно здійснюватися не рідше ніж раз на два тижні, а оптимальним варіантом буде проведення таких процедур кожного тижня.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.