Процесорний кулер Alpenföhn Matterhorn важить трохи більше кілограма Автор: Andriy · Опубліковано: 23.02.2010 14:28 · Розділ: Техніка

Компанія EKL, що випускає продукти під маркою Alpenföhn, представила світу свою останню розробку - процесорний кулер Matterhorn. Кулер баштового типу важить близько 1067 г, а його розміри описуються виразом 138х100х158 мм.

Процесорний кулер Alpenföhn Matterhorn. Фото взято з сайту ixbt.com
Процесорний кулер Alpenföhn Matterhorn. Фото взято з сайту ixbt.com

Кулер має мідну основу і шість U-подібних теплових трубок, що відводять тепло від процесора до радіатора. Останній виконаний з алюмінію і покритий чорним нікелем. Трапецієвидна форма ребер дозволяє більш ефективно розсіювати тепло.

Процесорний кулер Alpenföhn Matterhorn. Фото взято з сайту ixbt.com
Процесорний кулер Alpenföhn Matterhorn. Фото взято з сайту ixbt.com

Охолоджується конструкція 120-мм вентилятором Föhn120 Wing Boost, швидкість обертання якого регулюється в межах від 500 до 1500 об/хв. На максимальній швидкості дев'ять зігнутих лопатей забезпечують потік 108 м3/г. Рівень шуму при цьому не перевищує 24,8 дБА.

Процесорний кулер Alpenföhn Matterhorn. Фото взято з сайту ixbt.com
Процесорний кулер Alpenföhn Matterhorn. Фото взято з сайту ixbt.com

Новинка сумісна з процесорними гніздами Intel LGA 775, 1156, 1366 і AMD AM2, AM2+ і AM3. У комплект поставки входить набір необхідних кріплень, тюбик термопасти і адаптер живлення на 5 і 7 В.

Дату початку продажів і ціну виробу джерело не називає.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.