Прихильна до природи відеокарта ELSA GLADIAC GTS 250G Автор: Andriy · Опубліковано: 23.02.2010 13:46 · Розділ: Техніка

На офіційному сайті компанії ELSA Technology з'явився опис нової відеокарти ELSA GLADIAC GTS 250G на базі графічного адаптера GeForce GTS 250, яка, за заявами розробників, відрізняється більш, ніж у еталонного зразка NVIDIA, дружнім ставленням до навколишнього середовища, оскільки порівняно з ним характеризується зниженим на 25 Вт енергоспоживанням.

Відеокарта ELSA GLADIAC GTS 250G. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта ELSA GLADIAC GTS 250G. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Дана модель сформована на друкованій платі нестандартного синього кольору, виготовлена під шину PCI Express 2.0 x16, має 128 потокових процесорів і володіє гігабайтом пам'яті GDDR3 з 256-бітовим інтерфейсом. Охолодження прискорювача займається оригінальний по дизайну двослотовий кулер активного типу, який складається з прикритого зверху пластиковим кожухом великого алюмінієвого радіатора з встановленим на ньому великим вентилятором.

Відеокарта ELSA GLADIAC GTS 250G. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта ELSA GLADIAC GTS 250G. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як особливо відзначають творці, економія енергетичних ресурсів у їх дітищі досягається за рахунок зниження частотних показників графічного ядра і мікросхем пам'яті з 738 МГц і 2200 МГц до 675 МГц і 2000 МГц відповідно.

Новинка сумісна з DirectX 10.0 Shader Model 4.0 і підтримує такі технології, як NVIDIA PureVideo HD Technology, NVIDIA PhysX Technology, NVIDIA CUDA Technology і NVIDIA SLI Technology. Що ж до набору комунікаційних можливостей продукту, то він включає наявність розташованих на задній панелі двох портів DVI.

На даний момент немає точної інформації про ціну і терміни надходження ELSA GLADIAC GTS 250G в продаж.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.