Dell OptiPlex XE - спеціалізований, адаптований ПК Автор: Andriy · Опубліковано: 23.02.2010 13:13 · Розділ: Техніка

DELL анонсувала високо адаптований настільний ПК для OEM виробників та роздрібної торгівлі OptiPlex XE. ПК розрахований на роботу в важких умовах, таких як висока температура, сильна запиленість і цілодобова експлуатація. Як обіцяє виробник, система легко інтегрується в рішення для медичних візків, кіосків відеопрокату, торгових точок та інших особливих умов, коли потрібно просте дистанційне керування і довгострокова надійна експлуатація.

Фото взято з сайту news.ferra.ru
Фото взято з сайту news.ferra.ru

До числа основних особливостей продукту входять:

• Робоча температура до 55° C - комплект для додаткової вентиляції і можливість "практично повсюдного монтажу» роблять продукт придатним для експлуатації в закритих приміщеннях; в той же час стандартні порти захищені від пилу спеціальними кришками, а додатковий фільтр допомагає скоротити час простою системи при видаленні пилу.

• Довговічність і стабільність системи - 3,5-річний цикл життя і керований перехідний період полегшують збереження узгодженої системи середовища при плануванні майбутньої модернізації.

• Підтримка операційних систем Microsoft Windows 7, Windows Vista, XP, а також POSReady (додасться після випуску) і Ubuntu Linux (тільки в Китаї).

• Широкий вибір підтримуваних периферійних пристроїв - вбудована підтримка інтерфейсів PS/2, послідовного (RS-232), VGA і до семи сполук USB, в тому числі USB і послідовний інтерфейс з подачею живлення.

• Можливості щодо забезпечення безпеки і захисту даних - такі як повне шифрування даних на диску, датчик проникнення в корпус, а також підтримка RAID 1 - допомагають організаціям захистити свої активи і дані.

• Екологічно чисті джерела живлення з ККД 88%, система настройки параметрів живлення Dell Energy Smart (вибір конфігурацій) і відповідність вимогам стандартів Energy Star 5.0 і EPEAT Gold.

Через свій OEM підрозділ Dell пропонує OEM партнерам комплексні рішення від можливості настройки і перепродажу OptiPlex XE під власним брендом до інтеграції на заводі-виробнику, а також індивідуальне обслуговування і підтримку по всьому світу. Крім того, спектр додаткових інтегрованих рішень Dell Retail Point-of-Sale (POS) простягається від орієнтованих на клієнта технологій автоматизованої торгівлі до систем зберігання даних адміністрації. Dell OptiPlex XE можна замовити за ціною від $709.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.