Enermax покаже на CeBIT 2010 нові корпуси Автор: Andriy · Опубліковано: 23.02.2010 12:07 · Розділ: Техніка

До відкриття міжнародної виставки CeBIT 2010 залишилося не так вже й багато часу, тому багато виробників поспішають підігріти інтерес потенційних покупців до своїх нових продуктів, прем'єра яких відбудеться в ході цього заходу. Не стала виключенням і компанія Enermax Technology Corporation, яка оголосила про намір продемонструвати в Ганновері два «свіжих» комп'ютерних корпуси у форм-факторі Mid Tower, орієнтованих на найбільш вимогливих геймерів.

Модель Enermax Volcanus. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель Enermax Volcanus. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Модель Enermax Volcanus примітна в першу чергу своїм дуже оригінальним зовнішнім виглядом. Ця чорна новинка буде випускатися в двох варіантах кольорового виконання язиків полум'я, що розповзаються від лицьової панелі на обидві бічні стінки. Посилює ефект розташований спереду за металевими гратами фірмовий вентилятор серії Apollish Vegas з яскравим світлодіодним підсвічуванням, причому за допомогою спеціального перемикача можна створювати різні світлові ефекти, вибираючи один із семи режимів роботи безлічі закріплених на «пропелері» світлодіодів.

Модель Enermax ECA3190. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель Enermax ECA3190. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Не менш привабливо виглядає і модель Enermax ECA3190, яка теж пофарбована в чорний колір і комплектується згаданими вище вентиляторами, однак має прикриту тонованим оргсклом лицьову панель.

За заявами розробників, їх дітища характеризуються високою якістю збірки і завидною місткістю, наділені добре організованою системою охолодження, а також забезпечують можливість швидкої і легкої установки ключових компонентів системи.

Більш докладну інформацію про специфікаціях кожного із дебютантів ми з вами, швидше за все, дізнаємося після початку виставки.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.