Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME з посиленою системою шумозаглушення Автор: Andriy · Опубліковано: 23.02.2010 11:35 · Розділ: Техніка

Компанія GN Netcom (бренд Jabra) представила нову Bluetooth гарнітуру Jabra EXTREME. Цей пристрій забезпечує якісну та природну передачу голосу в екстремальних зовнішніх умовах. Нова технологія шумозаглушення Noise Blackout Extreme допоможе користувачеві підтримувати бесіду в найбільш шумних громадських місцях. При цьому додаткового регулювання звуку не буде потрібно - гарнітура підтримує функцію автоматичного налаштування гучності. Співрозмовник ж буде чути тільки чіткий голос - без сторонніх шумів і спотворень.

Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME. Фото взято з сайту news.ferra.ru

У 2008 році GN Netcom представила систему «інтелектуального шумозаглушення» Noise Blackout, вперше реалізувавши своє ноу-хау в гарнітурі для мобільного телефону. Система використовує пари мікрофонів, які розпізнають голос користувача та транслюють його, «очищаючи» від фонового шуму. Більше того, технологія усуває характерний металевий шурхіт, який часто з'являється при роботі шумозаглушуючих пристроїв. Noise Blackout Extreme - це нове покоління технології, засноване на роботі потужних кремнієвих МЕМS мікрофонів. Система усуває сторонні звуки гучністю до 24 дБ, в той час як попереднє покоління Noise Blackout справлялося з шумом до 12 дБ.

Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME. Фото взято з сайту news.ferra.ru

За допомогою Noise Blackout Extreme гарнітура «розпізнає» голос власника в шумі натовпу або жвавої автостради в годину пік, відрегульовує гучність до потрібного рівня і транслює співрозмовнику. DSP забезпечує високу якість цифрового звуку, а технологія eSCO дозволяє поліпшити якість передачі голосу від гарнітури мобільному телефону. Більш того, Jabra EXTREME захищає користувача від підвищеного акустичного навантаження, «зрізаючи» гучні і різкі звуки на телефонній лінії.

За рахунок технології А2DP через гарнітуру можна прослуховувати монозвук від MP3-плеєра, iPod, комп'ютера і будь-якого іншого медіаресурсу, що підтримує профіль Bluetooth самостійно або за допомогою Bluetooth адаптера. Якщо під час прослуховування музики на мобільний надійде дзвінок, програвання аудіо файлу автоматично припиниться, а після розмови - відновиться. За допомогою технології Multiuse гарнітуру Jabra EXTREME можна одночасно підключити до двох девайсів, що підтримують профіль Bluetooth, наприклад, до телефону і ноутбука. У комплект входять дві завушні дужки, а також автомобільний зарядний пристрій. Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME з'явиться у продажу в квітні. Рекомендована ринкова ціна пристрою – 83 євро.

Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Bluetooth гарнітура Jabra EXTREME. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Технічні характеристики Jabra EXTREME:

• Підтримка інтерфейсу Bluetooth 2.1 EDR (enhanced data rated) і eSCO

• Технологія Noise Blackout Extreme з двома мікрофонами

• Технологія Multiuse: пара з двома пристроями одночасно

• Технологія Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) для прослуховування аудіо-файлів

• Автоматичне налаштування рівня звуку

• Захист користувача від підвищеного акустичного навантаження

• Слайдер для включення/вимикання пристрою

• Два способи кріплення - «у вухо» за допомогою вушних вкладишів Ultimate-Fit Eargels; дві гнучкі завушні дужки

• Час роботи без підзарядки - в режимі розмови 5,5 годин, режимі очікування 10,5 днів

• Розміри - 47х18,5х27,5 мм

• Вага - 10 грамів

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.