Американці назвали найбільш злиденне місто США Автор: Lesly · Опубліковано: 23.02.2010 12:07 · Розділ: Суспільство

У США відбулося щорічне інтернет-голосування в ході якого респонденти оцінювали якість життя в різних містах країни.

За результатами опитування, проведеного ітернет-порталом Forbes.com, перше місце в рейтингу найзлиденніших дісталося Клівленду. Саме там, на думку учасників голосування, найвищий рівень безробіття, найбільш несприятливий клімат, високі податки та інфляція, а також жахлива корупція і надзвичайно високий рівень злочинності.

На думку респондентів, Клівленд характеризується найвищим рівнем безробіття, найбільш несприятливим кліматом, високими податками та інфляцією, а також жахливою корупцією і надзвичайно високим рівнем злочинності. Фото взято з сайту clevelandtrialattorneys.org
На думку респондентів, Клівленд характеризується найвищим рівнем безробіття, найбільш несприятливим кліматом, високими податками та інфляцією, а також жахливою корупцією і надзвичайно високим рівнем злочинності. Фото взято з сайту clevelandtrialattorneys.org

Друге місце в переліку не найкращих міст для проживання зайняв Стоктон в штаті Каліфорнія, який минулого року очолював цей рейтинг. До першої трійки також увійшов Мемфіс (штат Теннесі), в якому було відзначено високий рівень злочинності та корумпованості чиновників.

У числі інших міст, що увійшли в десятку найгірших для проживання опинилися Маямі, Сент-Луїс, Буффало, Кантон та Чикаго.

А нещодавно журнал "Чоловіче здоров'я" (Men's Health) провів дослідження, метою якого було укласти рейтинг топ-100 найбільш "п’яних" міст США. За версією видання, перелік очолило місто Фресно (штат Каліфорнія).

Каліфорнійське Фресно стало найбільшп’яним містом США. Фото взято з сайту usatoday.com
Каліфорнійське Фресно стало найбільшп’яним містом США. Фото взято з сайту usatoday.com

Фахівці склали перелік міст, опираючись на такі дані, як показники смертності від хвороб печінки, спровокованих алкогольною залежністю, кількість ДТП в стані алкогольного сп’яніння, кількість арештів з причин водіння транспортного засобу в нетверезому стані та суворість покарань за водіння в нетверезому стані.

Джерела: rin.ru, usatoday.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.