Пасажири літаків віддають перевагу томатам Автор: Lesly · Опубліковано: 23.02.2010 08:52 · Розділ: Цікаві факти

Вчених давно цікавило питання чому пасажири літаків під час авіаперельотів вважають за краще втамовувати спрагу томатним соком. А тепер група вчених дієтологів з’ясувала, що інші соки просто-напросто втрачають свої смакові властивості.

Зокрема, після проведення низки досліджень, було встановлено, що в небі смак звичних напоїв і страв змінюється, ймовірно через низький тиск. Саме з цієї причини у багатьох продуктах, які подаються на борту, вміст солі, цукру, прянощів і трав суттєво збільшена, оскільки в іншому випадку іншому випадку смак і запах будуть сприйматися приглушено, як при сильному нежиті.

Смак томатного соку на висоті залишається незмінним. Фото взято з сайту faqs.org
Смак томатного соку на висоті залишається незмінним. Фото взято з сайту faqs.org

Зазвичай, розповідають дослідники, сіль у польоті відчувається на 20-30% слабше, ніж на землі, а цукор дає на 15-20% менший ефект. Кава на борту стане більш гіркою, а кислувате вино - ще більш кислим. Саме тому, їжа і напої, які на землі вміру солодкі або солоні, над хмарами стають прісними.

У цьому ефекті, який підсвідомо відчуває на собі майже кожен пасажир, і криється секрет популярності томатного соку. Як виявилося, його солоний смак залишається незмінним на висоті. У той же час апельсиновий і яблучний сік здаються більш терпкими і кислими, і тому бажання вживати такі напої пропадає.

Менеджери авіакомпаній з постачання, підтверджують, що з усіх соків найбільшою популярністю у їхніх клієнтів користується томатний.

Науковці переконані, що проведені ними дослідження допоможуть авіакомпаніям в розробці найбільш вдалих і смачних меню для своїх пасажирів.

Джерело: ostrovok.biz


Інші новини розділу