Японці придумали, як виміряти рівень стресу Автор: Lesly · Опубліковано: 22.02.2010 18:56 · Розділ: Нові технології

Щоб черговий раз і собі і світу довести, що встигати за прогресом та відповідати вимогам сучасного життя цілком реально, японці розробили пристрій, що дає можливість виміряти рівень стресу, повідомляє РІА Новини.

Винахідником незвичайного пристрою стала японській компанія, що займається виробництвом медичного обладнання та техніки. Принцип роботи новинки полягає в тому, що до грудей пацієнта прикріплюють два електроди, які визначають частоту серцебиття з точністю до однієї тисячної секунди. Отримані дані обробляються з допомогою спеціальної програми, що видає результати про рівень стресу у відсотках або у точних цифрах за п’ятибальною шкалою.

Від сьогоднішнього дня стрес перестане бути невловимим для вимірюючих пристроїв і стане цілкомвідчутним явищем. Фото взято з сайту newsland.ru
Від сьогоднішнього дня стрес перестане бути невловимим для вимірюючих пристроїв і стане цілкомвідчутним явищем. Фото взято з сайту newsland.ru

На думку розробників, можливість виміряти рівень стресу та оцінити стан нервової системи в об'єктивних цифрах може стати важливим кроком у запобіганні депресії. Адже від сьогоднішнього дня стрес перестане бути невловимим для вимірюючих пристроїв і стане цілком "відчутним" явищем, яке можна буде виміряти та вивчити.

Вартість такого пристрою складає 840 тисяч єн (близько дев'яти тисяч доларів США).

А в липні минулого року американські вчені з'ясували, що стресові ситуації, які переживають батьки, здатні призвести до розвитку астми у їхніх дітей. Цікавим висновком дослідників було і те, що стрес та куріння характеризуються практично однаковим ступенем шкідливого впливу на здоров'я дитини.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.