Тюнер Manhart Racing зарядив купе M3 до 655 «коней» Автор: Andriy · Опубліковано: 22.02.2010 17:07 · Розділ: Авто-мото

BMW M3 від компанії Manhart Racing. Фото взято з сайту rstcars.com
BMW M3 від компанії Manhart Racing. Фото взято з сайту rstcars.com

Тюнінговим версіями купе BMW M3 просто немає кінця. Чергову розробку представила німецька компанія Manhart Racing. Фахівцям компанії вдалося збільшити потужність двигуна до 655 кінських сил, що дозволяє машині розігнатися з нуля до ста кілометрів за годину лише за 3,7 секунди і досягати максимальної швидкості 350 кілометрів на годину.

BMW M3 від компанії Manhart Racing. 20-дюймові колісні диски BBS з покришками Continental. Фото взято з сайту rstcars.com
BMW M3 від компанії Manhart Racing. 20-дюймові колісні диски BBS з покришками Continental. Фото взято з сайту rstcars.com

Програма доопрацювань включає всього три стадії. На першому етапі встановлюється компресор, який підвищує тиск нагнітання до 0,35 бар, в результаті чого віддача 420-сильної 4,4-літрової «вісімки» піднімається до 515 кінських сил. Другий етап передбачає збільшення тиску до 0,5 бар, причому тепер на задню вісь йдуть вже 585 «коней». І, нарешті, на третій стадії автомобіль отримує нагнітач від ASA і спеціально розроблену випускну систему з гоночними каталізаторами. Ось тоді й стануть доступні обіцяні 655 кінських сил.

BMW M3 від компанії Manhart Racing. Нагнітач від ASA. Фото взято з сайту rstcars.com
BMW M3 від компанії Manhart Racing. Нагнітач від ASA. Фото взято з сайту rstcars.com

У комплект також входять потужніші гальма, 20-дюймові колісні диски BBS з покришками Continental, нові сидіння і кермо. Вартість модифікацій не уточнюється.

BMW M3 від компанії Manhart Racing. Оновлений інтер’єр автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com
BMW M3 від компанії Manhart Racing. Оновлений інтер’єр автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.