Через низький попит компанія Sony припиняє продажу своїх OLED телевізорів в Японії Автор: Andriy · Опубліковано: 22.02.2010 16:34 · Розділ: Техніка

Один з провідних світових виробників електроніки корпорація Sony вирішила припинити виробництво своїх OLED телевізорів для японського ринку. Основною причиною такого несподіваного рішення став низький попит на подібні пристрої та зростаюча конкуренція в сегменті більш традиційних LCD телевізорів.

Нагадаємо, наприкінці 2007 року саме Sony випустила в Японії перший телевізор з екраном на органічних світлодіодах - модель XEL-1. Однак зараз електронний гігант налаштований більш скептично щодо впровадження OLED технології у виробництво телевізорів. Принаймні, це стосується домашнього ринку компанії.

Sony XEL-1. Фото взято з сайту bigstoyan.com
Sony XEL-1. Фото взято з сайту bigstoyan.com

Причина банальна - висока вартість OLED телевізора XEL-1 і, як наслідок, низький попит на цей продукт. Дійсно, викладати більше 2000 доларів за телевізор з діагоналлю 11 дюймів всього, та ще в умовах економічної нестабільності - м'яко кажучи, марнотратно. І ніякі переваги OLED екранів, схоже, не змогли захопити японських споживачів.

Втім, продажі XEL-1 на американському та європейському ринках продовжаться. Крім того, Sony не збирається припиняти інвестиції в розробку OLED дисплеїв, хоча в числі пріоритетів для японської корпорації на сьогодні значиться випуск енергоефективних LCD телевізорів з світлодіодним підсвічуванням, а також виробництво 3D телевізорів.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.