Citroen GT Gran Turismo презентували 12 "Марій" Автор: Andriy · Опубліковано: 22.02.2010 15:41 · Розділ: Авто-мото

Компанія Citroen скористалася знаменитим венеціанським карнавалом для того, щоб провести в рамках популярного та велелюдного заходу ексклюзивний передпрем'єрний показ розкішного концепт-кара, приголубленого поглядами тисяч городян, колеса якого навіть не торкнулися твердої землі.

Citroen GT Gran Turismo. Фото взято з сайту kolesa.ru
Citroen GT Gran Turismo. Фото взято з сайту kolesa.ru

На початку показу платформа з шоу-каром почала рух водами Венеції в яскравих спалахах світла, різноманітності кольорів, масок і звуків. За оцінкою експертів, "дух карнавалу допоміг особливим чином підкреслити характеристики цієї незвичайної інтерпретації нового автомобіля Gran Turismo".

Citroen GT Gran Turismo. Фото взято з сайту kolesa.ru
Citroen GT Gran Turismo. Фото взято з сайту kolesa.ru

Карнавальний маршрут пройшов через усі ключові точки Венеції: від вокзалу Санта-Лючія до мосту Ріальто, від будівлі митниці повз церкви Санта-Марія-делла-Салюте до площі Сан-Марко. Ближче до вечора GT зупинився біля нового ексклюзивного готелю "Palazzina Grassi", дизайном якого займався сам Філіп Старк, де і відбулися фуршет і презентація, повідомляє Росбалт з посиланням на прес-службу "Citroen Russia".

Citroen GT Gran Turismo. Фото взято з сайту kolesa.ru
Citroen GT Gran Turismo. Фото взято з сайту kolesa.ru

Сама модель GT by Citroen має конструкцію дверей типу "крило чайки", салон, що нагадує про спортивний характер машини, безліч широких повітрозабірників спереду, фари, що підкреслюють зухвалу форму кузова. Кожна деталь прототипу втілює особливий відточений стиль, створює відчуття постійного руху. Досягається цей ефект і завдяки оформленню бортів, які плавно змінюють свій колір, переходячи від білого до темно-сірих відтінків.

У презентації взяв участь Бруно Тосі, а також 12 "Марій" в традиційних костюмах. Свято Марії (Festa delle Marie), присвячене звільненню венеціанських дівчат, викрадених піратами, - це традиційний захід венеціанського карнавалу.

Джерело kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.