Моделі SEAT завоювали нові нагороди в Європі Автор: Andriy · Опубліковано: 22.02.2010 14:36 · Розділ: Авто-мото

Ibiza CUPRA обрано «Спортивним автомобілем року» в Португалії; SEAT Exeo ST завоював нагороду «Автомобіль 2010 року» у Фінляндії; обидві моделі перевершили сильних суперників.

Моделі SEAT знову відзначені престижними нагородами, що підтверджують їх популярність і підкреслюють ключові риси іспанських автомобілів - яскравий дизайн, молодіжний характер і спорт.

SEAT Ibiza CUPRA. Фото взято з сайту rstcars.com
SEAT Ibiza CUPRA. Фото взято з сайту rstcars.com

SEAT Ibiza CUPRA обрано «Спортивним автомобілем року» в Португалії членами журі премії «Автомобіль року - Кришталеве кермо». Це вже не перша перемога Ibiza в Португалії: в 2009 році модель була визнана «Автомобілем року в малому класі». Цього року Ibiza знову довела свою перевагу над суперниками, перемігша з спортивною модифікацією CUPRA, обладнана двигуном 1.4 TSI потужністю 180 к.с. і 7-ступінчастою коробкою передач DSG.

Ще один вдалий старт цього року - SEAT Exeo ST у Фінляндії. Популярне автомобільне видання «Tuulilasi» визнало його «Автомобілем 2010 року». Редактори журналу Tuulilasi голосували за улюблений автомобіль, і Exeo ST всуху обіграв суперників. З відривом у шість балів Exeo ST обійшов Mercedes Benz E-класу і Volkswagen Polo. Цей винятковий результат ще раз підтверджує успіх нового універсалу SEAT і привабливість постійно розширюваного модельного ряду компанії.

Материал рубрики новостей опубликован

при участии независимого автосервиса Audi, Volkswagen, Seat и Skoda (группа VAG) компании Авто Гранд.

Ремонт и ТО немецких автомобилей в Москве.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.