Розроблено технологію виробництва солодощів з низьким вмістом жиру Автор: Lesly · Опубліковано: 22.02.2010 12:14 · Розділ: Музика

Дослідники з Бірмінгемського університету, що у Великобританії створили шоколад з низьким вмістом жиру. На смак і запах він зовсім не відрізняється від звичайного шоколаду, однак, при цьому на дві третини складається з води.

Щоб отримати такий продукт, вчені замінили жир на просту воду, частинки якої з'єднали з кристалами какао-масла. Тане «водяний» шоколад при температурі 32-34 градуси за Цельсієм.

За словами дослідників, технологію заміни жиру такими субстанціями, як вода, повітря або гель, можна застосовувати і в інших продуктах. "Цілком можливо, що маленькі стійкі повітряні бульбашки, що за розміром та фізичними властивостями нагадують крапельки жиру, будуть використовуватися для виробництва продуктів з низьким вмістом жиру нового покоління", - розповідає керівник дослідження доктор Філіп Кокс. Приміром, планується виготовити майонез всього 5-відсоткової жирності, який за смаковими якостями не буде поступатися традиційному жирному.

Революційні продукти з низьким вмістом жиром дозволять забути про проблеми із зайвою вагою. Фото взято з сайту impactlab.com
Революційні продукти з низьким вмістом жиром дозволять забути про проблеми із зайвою вагою. Фото взято з сайту impactlab.com

Крім того, дослідники говорять про можливість створення вівсяної каші, після вживання якої відчуття ситості зберігатиметься протягом шести годин. До складу "Суперкаші", як її називають розробники, ввійде особлива рідина, яка при взаємодії з кислотою в шлунку перетворюється на гель, за рахунок чого буде довше перетравлюватися.

Важливо зазначити і те, що застосування нової технології дозволить знизити кількість солі в продуктах на 80%.

Експерти вважають, що подібні відкриття дозволять подолати "кризу ожиріння" в Британії, замінивши традиційну висококалорійну їжу на революційні продукти з низьким вмістом жирів.

Ця проблема є надзвичайно актуальною для Туманного Альбіону, оскільки, за даними останніх досліджень, у Великобританії значно зросла кількість випадків дитячого ожиріння: від 10 відсотків у 1995 році до 17 відсотків у 2008 році. Крім того, ожиріння діагностується у кожного четвертого дорослого жителя країни.

Джерело: telegraph.co.uk


Інші новини розділу