Американці розпочинають випробування вакцини проти ВІЛ Автор: Lesly · Опубліковано: 22.02.2010 08:55 · Розділ: Наука

Американська компанія VIRxSYS планує приступити до випробування на людях нової вакцини проти ВІЛ, розробленої на основі цього ж таки вірусу.

Як пояснюють самі дослідники, вакцини проти багатьох інфекцій, включаючи грип, виробляються із знешкоджених вірусів. Однак подібні експерименти з ВІЛ до цього часу вважалися досить ризикованими, розповідає автор статті, опублікованій в журналі New Scientist, Енді Коглан.

Раніше виготовлення вакцини із ВІЛ вважалося досить ризикованим
Раніше виготовлення вакцини із ВІЛ вважалося досить ризикованим

Сьогодні ж дослідники зважилися на подібний метод лікування, успішно провівши випробування на мавпах вакцини проти вірусу ВІМ (аналогічного ВІЛ, вірусу імунодефіциту мавпи).

«Ми вирішили використати ВІЛ проти нього ж самого, що ми і робимо», - сказав Гарі Макгаріті, віце-президент VIRxSYS з наукових і клінічним питань.

Представники компанії відзначають, що для більшої безпеки випробування будуть спочатку проводиться на пацієнтах, вже заражених вірусом, а не на здорових людях з ризиком інфікування. Це дозволить уникнути ймовірності того, що вірус «оживе» і вразить людей, у яких раніше не було ВІЛ, повідомляють інформагентства з посиланням на New Scientist.

Джерело: nr2.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.