В Росії планують скасувати обов’язковий техогляд автомобілів Автор: Lesly · Опубліковано: 21.02.2010 13:17 · Розділ: Авто-мото

Департамент транспорту і зв'язку Москви пропонує відмінити обов'язкове проходження техогляду автомобілів, а відповідальність за стан транспортних засобів покласти на їх власників, автовиробників та станції техобслуговування.

Такий законопроект було розроблено у відповідь на пропозицію президента Росії Дмитра Медведєва звільнити у майбутньому Міністерство внутрішніх справ від обов'язку проведення техогляду автомобілів. Водночас за Держінспекцією безпеки дорожнього руху будуть збережені повноваження з контролю за його проведенням. Уряд країни має намір розробити пропозиції щодо передачі проведення техогляду транспортних засобів "приватникам" протягом найближчих шести місяців.

За пошкодження автомобіля при огляді, відповідальність нестиме фірма, яка проводила огляд транспортного засобу, а власне процедура огляду машини не повинна займати більше двох годин. Фото взято з сайту marleyautogroup.com
За пошкодження автомобіля при огляді, відповідальність нестиме фірма, яка проводила огляд транспортного засобу, а власне процедура огляду машини не повинна займати більше двох годин. Фото взято з сайту marleyautogroup.com

Як повідомляє РІА Новини з посиланням на представника прес-служби департаменту транспорту і зв'язку Москви, при покупці автомобіля планується видавати спеціальну книжку, де будуть зазначені технічні особливості машини. Така книжка буде аналогом талона техогляду, однак за несправність транспортних засобів відповідатимуть дилери і виробники.

"Це стосується нових автомобілів. А щодо старих автомобілів - технічний огляд вони можуть проходити в офіційних сервісних центрах, і в цю книжку їм буде поставлено штамп про те, що колодки замінено, з маслом все в порядку і так далі. Знову ж таки, відповідальність за технічний стан автомобіля буде нести цей автосервіс ", - додав представник департаменту.

Варто зазначити, що на початку лютого депутати Держдуми підготували законопроект про передачу прав на проведення техогляду приватним організація. При цьому, техоглядом зможуть займатися тільки спеціалізовані фірми, які мають не менше 25 центрів з перевірки машин. Законом передбачається, що за пошкодження автомобіля при огляді, відповідальність нестиме фірма, яка проводила огляд транспортного засобу, а власне процедура огляду машини не повинна займати більше двох годин.

Джерело: mobus.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.