Corsair Flash Padlock 2 - USB-накопичувач з парольним доступом Автор: Andriy · Опубліковано: 19.02.2010 18:32 · Розділ: Техніка

Накопичувачі Flash Padlock, доступ до яких блокується за допомогою цифрового коду, вперше були помічені в експозиції Corsair на виставці CeBIT у березні 2007 року. Офіційно вони були представлені в серпні того ж року.

Вчора компанія оновила зазначений продукт, випустивши його другу версію - Flash Padlock 2.

Corsair Flash Padlock 2. Фото взято з сайту ixbt.com
Corsair Flash Padlock 2. Фото взято з сайту ixbt.com

У пристрої реалізовано два механізми захисту. По-перше, це апаратне шифрування за алгоритмом AES з 256-розрядним ключем. По-друге, щоб отримати доступ до даних, необхідно правильно ввести цифровий пароль, використовуючи кнопки, що знаходяться на корпусі накопичувача.

Corsair Flash Padlock 2. Фото взято з сайту ixbt.com
Corsair Flash Padlock 2. Фото взято з сайту ixbt.com

На відміну від свого попередника, новинка отримала гумовий корпус обтічної форми, подібний корпусам накопичувачів серії Flash Voyager. Для підключення до ПК служить інтерфейс USB 2.0/1.1.

Corsair Flash Padlock 2. Комплект постачання. Фото взято з сайту ixbt.com
Corsair Flash Padlock 2. Комплект постачання. Фото взято з сайту ixbt.com

Доступний єдиний варіант обсягом - 8 Гб (код продукту CMFPLA8GB). Він коштує $59.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.