Чехи організовують подорожі для іграшок Автор: Lesly · Опубліковано: 19.02.2010 14:31 · Розділ: Події у світі

До яких тільки хитрощів не вдаються туристичні агентства, щоб у час економічного спаду не втратити своїх клієнтів. Не відстає від вимог сьогодення і Чехія, де відкрилося туристичне агентство, яке пропонує подорожі до Праги для плюшевих ведмедів та інших м'яких іграшок, повідомляють інформагентства.

А подорожує іграшка треба зазначити, не з найбільшим комфортом: власник пересилає її до Праги в посилці, у такий самий спосіб вона повертається до дому. Проте, всі ці незручності в дорозі, запевняють організатори, буде компенсовано за час перебування в Чехії, де плюшевого мандрівника чекають незабутні подорожі, а також, за додаткову плату, курс ароматерапії та масажу. Крім того, власників просять попереджати організаторів поїздки про особливі побажання мандрівника, зокрема, про харчові вподобання.

В Празі ваш плюшевий улюбленець насолоджуватиметься незабутніми видовищами, а про його здоров’я подбають досвідчені масажисти. Фото взято з сайту sendyourdarling.com
В Празі ваш плюшевий улюбленець насолоджуватиметься незабутніми видовищами, а про його здоров’я подбають досвідчені масажисти. Фото взято з сайту sendyourdarling.com

Самому ж власнику, на час подорожі іграшки, доведеться втішати себе щоденними електронними повідомленнями, в яких розповідатиметься про пригоди плюшевого мандрівника за день, що минув. Варто зазначити, що приємним спогадом про подорож до Праги служитиме сертифікат та компакт-диск із фотографіями вашого улюбленця на фоні визначних пам'яток Чехії. Вартість такої послуги складає 90 євро.

Підприємці, які заснували незвичайне турагентство розраховують, що їх клієнтами стануть забезпечені мешканці західних країн, які хотіли б похвалитися такими цікавими фотографіями перед друзями в соціальних мережах. Власники агентства в найближчому часі планують надавати подібні послуги в Будапешті, Берліні, Братиславі та Мюнхені.

Турагентства, що пропонують подорожі для м'яких іграшок існують також у Німеччині та США. Однак у Східній Європі, стверджують засновники компанії, таких фірм раніше не було.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу