Монітор EIZO CG223W з діагоналлю 22 дюйми відображає 95% гамми Adobe RGB Автор: Andriy · Опубліковано: 18.02.2010 20:39 · Розділ: Техніка

Компанія EIZO вирішила поповнити свою серію LCD моніторів ColorEdge ще однією моделлю. Новинка одержала назву CG223W і володіє 22-дюймовою діагоналлю, а її панель типу VA (Vertical Alignment) здатна відображати 95 відсотків колірного простору Adobe RGB, що є дуже хорошим показником.

Монітор EIZO CG223W. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Монітор EIZO CG223W. Фото взято з сайту news.ferra.ru

При цьому розширення 22-дюймового монітора EIZO ColorEdge CG223W становить 1680x1050 пікселів, а час відгуку дорівнює 6 мс (при переході від сірого до сірого). Крім того, монітор має максимальну яскравістю в 270 кд/м2, а коефіцієнт контрастності дорівнює 950:1.

Система інтерфейсів монітора EIZO ColorEdge CG223W включає в себе порти Dual DVI і DisplayPort, а його стійка має функцію регулювання по висоті на 174 мм. Дисплей монітора може також нахилятися на 30 градусів і повертатися навколо своєї осі на 344 градуси. Крім того, є функція повороту на 90 градусів для роботи в портретному режимі.

Подібні характеристики дозволяють використовувати EIZO ColorEdge CG223W для професійної роботи з цифровою фотографією і в процесі підготовки друкованої продукції. Монітор забезпечений п'ятирічною гарантією і вже поставляється на ринок, щоправда, його вартість не уточнюється.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.