Бездротова клавіатура Adesso SlimTouch Pro має вбудований тачпед і РК-екран Автор: Andriy · Опубліковано: 18.02.2010 20:17 · Розділ: Техніка

У каталозі компанії Adesso з'явилася ще одна нетипова клавіатура. Володіючи порівняно компактними розмірами, модель WKB-4200UB має в своєму розпорядженні вбудований тачпед і набір додаткових клавіш. Підключення до ПК здійснюється по радіоканалу частотою 2,4 ГГц.

Бездротова клавіатура Adesso SlimTouch Pro. Фото взято з сайту ixbt.com
Бездротова клавіатура Adesso SlimTouch Pro. Фото взято з сайту ixbt.com

Мембранна технологія забезпечує комфортний і тихий хід клавіш. Невеликий екран відображає поточну дату і час, а також здатний виконувати функції калькулятора. По краях клавіатури розташовані 13 «гарячих» клавіш. Пара клавіш під тачпедом копіюють натискання лівої і правої кнопок миші.

Живлення пристрою забезпечується від двох батарейок типу ААА. У моменти невикористання відбувається перехід спочатку у режим очікування, а потім в сплячий режим. Можливість вимкнути клавіатуру ще більше продовжить термін життя батарейок. Синхронізація з ПК здійснюється одним натисненням кнопки Quick Connect.

Розміри клавіатури описуються виразом 298,5х152,5х12,7 мм, а маса дорівнює 900 г.

На офіційному сайті виробника вказана ціна новинки $120.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.