Мінівен Mercedes-Benz Vito отримав електричний привід Автор: Andriy · Опубліковано: 18.02.2010 19:35 · Розділ: Авто-мото

Компанія Mercedes-Benz представила нову експериментальну розробку - електричний мінівен на базі моделі Vito. Вже цього року німці мають намір випустити близько 100 екземплярів прототипу, які будуть передані 20 різним покупцям.

Електричний Mercedes-Benz Vito. Фото взято з сайту rstcars.com
Електричний Mercedes-Benz Vito. Фото взято з сайту rstcars.com

Замовниками переважно є автотранспортні фірми і державні установи, які мають потребу в машинах, здатних безперешкодно проїжджати в так звані «екологічні» і «безвихлопі зони», яких в ЄС вже чимало. Так що «електровен» їм повинен підійти.

Судіть самі - автомобіль оснащений електродвигуном потужністю 90 кВт, підживлюється літій-іонними батареями. Їх ємність становить 32 кВт/г, чого цілком достатньо, щоб мінівен проїжджав до 130 кілометрів, розвиваючи максимальну швидкість 80 кілометрів на годину. Так, швидкість невелика, але вона відповідає запитам клієнтів. А це - найголовніше.

Електричний Mercedes-Benz Vito. Фото взято з сайту rstcars.com
Електричний Mercedes-Benz Vito. Фото взято з сайту rstcars.com

До речі, електрична силова установка на вантажопідйомності машини не позначилася. Максимум в Vito уміщається 900 кілограм вантажу - приблизно так само, як і раніше.

Якщо замовники залишаться задоволені, Mercedes випустить ще 2000 автомобілів. Збиратися машини будуть на іспанському заводі компанії.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.