Новий інтерфейс NEC у три рази швидший usb 3.0 Автор: Andriy · Опубліковано: 18.02.2010 19:12 · Розділ: Нові технології

Логотип компанії. Фото взято з сайту playwares.com
Логотип компанії. Фото взято з сайту playwares.com

Компанія NEC Corporation (NEC) спільно зі своїм підприємством NEC Electronics Corporation (NECEL) заявила про успішну розробку та демонстрацію LSI-технології для високошвидкісних послідовних інтерфейсів наступного покоління. Як стверджується в прес-релізі, нова технологія дозволяє організувати комунікацію між мікросхемами з величезною пропускною здатністю - майже в три рази вищою в порівнянні з сучасним стандартом USB 3.0. При цьому не потрібне використання складних режимів передачі даних, таких як багаторівнева трансмісія.

Останнім часом внаслідок розповсюдження контента HD і 3D обсяги даних, що вимагають обробки для персонального користування, значно зросли. Це призвело до висування нових вимог до швидкостей передачі даних між пристроями. Існує безліч розробок, що використовують багаторівневі режими передачі даних (до традиційних "0" і "1" додаються додаткові проміжні рівні сигналу). Але ці рішення не сумісні з виконаними за двійковій схемою інтерфейсами PCI Express та USB.

Нова інтерфейсна технологія NEC використовує бінарну схему. При цьому вона забезпечує пропускну здатність 16 Гбіт/с. Для порівняння, пропускна здатність USB 3.0 становить 4,8 Гбіт/с, PCI Express 2.0 - 8 Гбіт/с.

Традиційні вирівнювачі виправляють викривлення форми вхідного сигналу за допомогою механізму зворотного зв'язку. Зі зростанням швидкостей передачі даних такий метод стає неефективним. Фахівці NEC запропонували новий спосіб вирівнювання сигналу - відгалужений вхідний сигнал затримується на один такт, після чого підсумовується з сигналом вихідної форми. Ця процедура дозволила істотно скоротити інтерференцію між бітами і вирішити проблему великих затримок, властиву традиційним вирівнювачам.

Про свої досягнення NEC розповідала на конференції ISSCC 2010, що пройшла днями в Сан-Франциско. У рамках цього заходу була проведена демонстрація передачі даних за допомогою нового інтерфейсу на швидкості 16 Гбіт/с.

Джерело compservice.in.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.