Kingston випускає карту пам'яті формату microSDHC Class 10 об'ємом 16 ГБ Автор: Andriy · Опубліковано: 18.02.2010 18:34 · Розділ: Техніка

Компанія Kingston Digital розробила карту пам'яті формату microSDHC, яка здатна вмістити до 16 ГБ інформації. Накопичувач відповідає специфікації Secure Digital v3.0. Належність до десятого класу швидкості, який зобов'язує мати швидкісні показники не нижчі 10 МБ/с.

Kingston microSDHC. Фото взято з сайту ixbt.com
Kingston microSDHC. Фото взято з сайту ixbt.com

Новинка розрахована на застосування в цифрових фотокамерах, комунікаторах та інших мобільних пристроях, де може знадобитися висока продуктивність. Наприклад, для запису відео високої чіткості. Згідно характеристикам, карту пам'яті можна експлуатувати при температурах від -25 до +85° C.

Карта пам'яті відформатована у файловій системі FAT32. Існують варіанти комплектації виробу адаптерами для стандартів SD і miniSD. У разі необхідності перетворення формату microSDHC в CF, можна скористатися рішенням PhotoFast CR-7100 або аналогічним.

Kingston microSDHC. Фото взято з сайту ixbt.com
Kingston microSDHC. Фото взято з сайту ixbt.com

Ціна продукту на офіційному сайті виробника становить близько $140. Kingston забезпечує свої продукти довічною гарантією.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.