Sunbeamtech VentMax - холодний корпус на радість геймерам Автор: Andriy · Опубліковано: 18.02.2010 18:02 · Розділ: Техніка

Компанія Sunbeamtech додала в асортимент комп'ютерних корпусів, що випускаються нею, модель під назвою VentMax у форм-факторі Full Tower, орієнтовану на найвимогливіших користувачів з числа запеклих любителів віртуальних баталій.

Корпус для ПК Sunbeamtech VentMax. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус для ПК Sunbeamtech VentMax. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Новинка з габаритами 415x180x415 мм і вагою 6,42 кг відрізняється ефектним зовнішнім виглядом, добре продуманим дизайном інтер'єру і відмінно організованою системою повітряного охолодження.

Корпус для ПК Sunbeamtech VentMax. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус для ПК Sunbeamtech VentMax. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Виріб пофарбований у чорний колір зовні і всередині, забезпечений блакитною смугою з фірмовим логотипів на лицьовій панелі, а також має виведені назовні чотири порти USB 2.0 і два стандартних аудіороз'єми.

Корпус сумісний з платами стандартів Flex-ATX, ATX і Micro-ATX, обладнаний трьома 5,25-дюймовим відсіками і допускає установку шести 3,5-дюймових накопичувачів.

Корпус для ПК Sunbeamtech VentMax. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус для ПК Sunbeamtech VentMax. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Що ж до кількості розміщених усередині вентиляторів, то їх п'ять, а саме: один 120-мм фронтальний, один 80-мм тиловий, один 120-мм збоку (як опцію можна застосувати другий такий самий) і два 120-мм зверху.

За деякими відомостями, у продажі дебютант має з'явитися до кінця поточного місяця, проте поки точно не відомо, за якою саме ціною.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.