Смартбук HP Compaq AirLife 100 працює під управлінням ОС Android Автор: Andriy · Опубліковано: 18.02.2010 16:55 · Розділ: Техніка

Напередодні виставки Mobile World Congress, яка проходить цими днями в Барселоні, іспанський підрозділ HP поділився інформацією про нове мобільне рішення компанії. Смартбук Compaq AirLife 100 являє собою, фактично, «начинку» комунікатора в корпусі нетбука.

Смартбук HP Compaq AirLife 100. Фото взято з сайту ixbt.com
Смартбук HP Compaq AirLife 100. Фото взято з сайту ixbt.com

Ймовірно, основою новинки стане процесор Qualcomm Snapdragon. Твердотільний накопичувач має об'єм 16 ГБ і може бути доповнений картою пам'яті SD. Для зв'язку із зовнішнім світом використовуються бездротові інтерфейси Wi-Fi і 3G. Серед іншого згадується web-камера і технологія швидкого завантаження Instant-On.

Смартбук HP Compaq AirLife 100. Фото взято з сайту ixbt.com
Смартбук HP Compaq AirLife 100. Фото взято з сайту ixbt.com

Смартбук оснащений сенсорним дисплеєм діагоналлю 10,1 дюйма і адаптованим під нього інтерфейс ОС Android. Вражаючою особливістю є термін автономної роботи - 12 годин без підзарядки. Розмір клавіш складає 92% від стандартної клавіатури ноутбука.

Смартбук HP Compaq AirLife 100. Фото взято з сайту ixbt.com
Смартбук HP Compaq AirLife 100. Фото взято з сайту ixbt.com

Відомо, що в країнах західної Європи та Латинської Америки смартбук буде представлений у тарифних планах мобільного оператора Telefonica.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.