Успішність жінки в особистому житті передається по спадковості Автор: Lesly · Опубліковано: 18.02.2010 15:37 · Розділ: Наука

Фахівці давно зауважили, що деякі жінки просто відбою не знають від залицяльників, а іншим ніяк не вдається завести серйозні стосунки з протилежною статтю. В результаті тривалих пошуків, дослідники з Австралії врешті-решт знайшли цьому пояснення.

Так, у ході дослідження було встановлено, що деякі секрети жіночої привабливості "ховаються" в певних генах імунної системи. На основі цього відкриття було зроблено висновок, що навіть успішність на любовному фронті передається по спадковості.

А чоловіки оцінюють цю генетичну складову імунної системи жінки по її зовнішності та запаху поту; з допомогою цих ознак вони визначають, яка жінка може дати здоровіше потомство.

На думку вчених, успіхи жінки в особистому житті залежить від її імунної системи. Фото взято з сайту blogger.com
На думку вчених, успіхи жінки в особистому житті залежить від її імунної системи. Фото взято з сайту blogger.com

Щоб дійти подібних висновків, вчені проаналізували ДНК 150 студенток і виявили, що чим різноманітніші у них гени, тим більше чоловіків ними цікавляться. Однак, пояснити причини такого зв’язку фахівці не змогли, запропонувавши при цьому три більш-менш вірогідні теорії.

За однією з них, запах жінки видає стан її імунної системи. Трохи раніше було встановлено, що чим більше запах іншої людини відрізняється від вашого власного, тим більше ця людина вам подобається. Таким чином природа турбується про те, щоб не допускати народження потомства від родичів.

Крім того, жінки з різноманітнішими генами можуть бути більш комунікабельними або їм більш до вподоби змінювати партнерів.

Ще однією версією є та, що жінки зі здоровішою імунною системою більш прискіпливо ставляться до вибору чоловіка на все життя.

Натомість, ніякого зв’язку між різноманітністю генів чоловіка та його успіхами серед представниць протилежної статі виявлено не було.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.