Хевронці повідомили про намір відкрити "дамський" таксопарк Автор: Lesly · Опубліковано: 18.02.2010 08:54 · Розділ: Цікаві факти

Таксі тільки для жінок незабаром з'являться на Західному березі річки Йордан. За даними інформагентств, керувати новими таксі будуть також виключно жінки. Організатор проекту, компанія "Ішракат", що управляє таксопарками в місті Хеврон, має намір оснастити "дамський" таксопарк автівками не звичного жовтого, а рожевого кольору.

"Ідея проекту зародилася, коли ми розглядали питання створення нових робочих місць ", - повідомив виконавчий директор фірми Хазем Такрурі, який відзначив, що був вельми вражений результатами опитування, проведеного його компанією, за якими 95% опитаних схвалили проект "рожеве таксі", незважаючи на відому консервативність жителів міста.

Рожеве таксі сприятиме дотриманню прийнятих в палестинському суспільстві ісламських звичаїв, за якими жінці заборонено займати місце поруч з чужими чоловіками. Фото взято з сайту plus961.com
Рожеве таксі сприятиме дотриманню прийнятих в палестинському суспільстві ісламських звичаїв, за якими жінці заборонено займати місце поруч з чужими чоловіками. Фото взято з сайту plus961.com

Фахівці припускають, що позитивний відгук серед хевронців ця ідея знайшла, мабуть, тому, що вона сприятиме дотриманню прийнятих в палестинському суспільстві ісламських звичаїв, за якими жінці заборонено займати місце поруч з чужими чоловіками.

Представник компанії підкреслив, що і жителі Хеврону, і загалом все палестинське суспільство мають потребу в цьому виді послуг. За його словами, вже майже 100 жінок-добровольців подали заявки для проходження навчання на "дамського таксиста".

Якщо рожеві авто будуть користуватися популярністю серед прекрасної половини Хеврону, то організатори проекту обіцяють забезпечити "дамськими" таксі всю територію палестинської автономії.

Раніше про створення таксі для жінок повідомляли активісти однієї з столичних громадських асоціацій Мексики. Щоправда, мексиканці пішли на такий крок не з релігійних міркувань, а скоріше з питань безпеки. Детальніше про це можна прочитати тут.

Джерело: rian.ru


Інші новини розділу