Full HD камери Panasonic HS700 і TM700 можуть знімати в умовах слабкого освітлення Автор: Andriy · Опубліковано: 17.02.2010 14:32 · Розділ: Техніка

Японська компанія Panasonic вирішила поповнити свою лінійку аматорських відеокамер з сенсорами 3MOS двома новими моделями. Новинки одержали назви HS700 і TM700 і є висококласними відеокамерами, оснащеними сенсорами з роздільною здатністю 14,2 Мп. Це дозволяє не тільки знімати за їх допомогою широкоформатні відеоролики в Full HD розширенні, а й робити якісні фотографії.

Panasonic HS700. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Panasonic HS700. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Крім того, вже згадана фірмова система 3MOS дозволяє наполовину знизити шум на зображеннях і одночасно підвищити чутливість і деталізацію, що дає можливість відеокамерам нормально знімати навіть в умовах недостатнього освітлення. Камери Panasonic HS700 і TM700 також оснащені новими технологіями, реалізованими японським виробником в недавньому оновленні своєї серії фотокамер Lumix.

Panasonic HS700. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Panasonic HS700. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Відеокамери Panasonic HS700 і TM700 оснащені новими 46 мм об'єктивами з 12-кратним оптичним зумом. А за допомогою технології Intelligent Resolution зум-фактор може бути збільшений до 18-кратного значення без загрози появи на зображенні артефактів у вигляді окремих пікселів. Крім того, є й фірмова система стабілізації зображення другого покоління.

Відмінності між відеокамерами незначні і зводяться головним чином до типу використовуваного в них накопичувача. Наприклад, модель HS700 використовує для зберігання знятого матеріалу вінчестер ємністю 240 Гб, а трохи компактніша відеокамера TM700 має для цієї мети 32 Гб вбудованої флеш-пам'яті. Це дає можливість Panasonic HS700 і TM700 записувати 102 години і 13,6 годин відео відповідно. Крім того, кожна з моделей обладнана слотом для карт пам'яті SDXC, що дозволяє додатково записати до 27,5 годин відео на картку з ємністю 64 Гб.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.