MWC 2010: Motorola представила «гуглофон» Quench Автор: Andriy · Опубліковано: 17.02.2010 13:48 · Розділ: Мобільний зв’язок

У Барселоні відбувся анонс чергового «гуглофона» Motorola. Модель Quench (Cliq XT в США) заснована на Google Android 1.5, але стандартна графічна оболонка замінена на фірмову MOTOBLUR. Зауважимо, що робоча назва Quench мала вигляд Zeppelin.

Motorola Quench. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Motorola Quench. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Quench обладнаний 3,1-дюймовим HVGA-дисплеєм, 5-Мп камерою, підтримує A-GPS-навігацію і передачу даних через Bluetooth і Wi-Fi. Основна увага в Quench і MOTOBLUR приділяється інтеграції соціальних сервісів з поштою, календарем і контактами. Користувач може легко і просто синхронізувати статуси і фото на Facebook, MySpace, Twitter, Gmail, Last.FM або пошті.

Медіаплеєр підтримує вихід в Мережу, завдяки чому допомагає в пошуку текстів пісень або їх купівлі. Якщо музика на карті пам'яті набридне, то можна завжди включити FM-радіо.

Motorola Quench. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Motorola Quench. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Ще одна програмна особливість Quench полягає у віртуальній клавіатурі. Набір тексту зроблений за технологією Swype. Кажуть, до неї непросто звикнути, але потім введення даних виходить швидким і безпомилковим.

Motorola запустить Quench в Європі в першому кварталі, а Cliq XT в США з'явиться в березні в мережі T-Mobile USA.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.