LanCool Dragon Lord PC-K62R1: чорний корпус з червоним інтер'єром Автор: Andriy · Опубліковано: 17.02.2010 12:09 · Розділ: Техніка

Корпус для ПК LanCool Dragon Lord PC-K62R1. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус для ПК LanCool Dragon Lord PC-K62R1. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Компанія Lian Li Industrial Co. додала в асортимент пропонованих нею комп'ютерних корпусів під брендом LanCool з продуктової лінійки Dragon Lord Series модель з індексом PC-K62R1, яка виконана у форм-факторі Mid Tower.

Корпус для ПК LanCool Dragon Lord PC-K62R1. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус для ПК LanCool Dragon Lord PC-K62R1. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Новинка з габаритами 214x496x498 мм і вагою 9,55 кг виготовлена з високоякісної сталі марки SECC, забезпечена пластиковою лицьовою панеллю і прозорим вікном на бічній стінці, пофарбована в чорний колір зовні і має червоний інтер'єр.

Виріб сумісний з платами стандартів ATX і Micro-ATX, володіє вісьмома слотами розширення, обладнаний п'ятьма 5,25-дюймовими відсіками і оснащений чотирма посадковими місцями для установки 3,5-дюймових накопичувачів.

Система охолодження припускає наявність квартету вентиляторів, а саме трьох 140-міліметрових (одного спереду і двох зверху) і одного 120-міліметрового ззаду, причому фронтальний і тилової «пропелери» наділені червоним світлодіодним підсвічуванням.

Що ж до набору виведених назовні інтерфейсів, то він складається з пари портів USB 2.0 і двох стандартних аудіороз'ємів.

Корпус для ПК LanCool Dragon Lord PC-K62R1. Внутрішній простір. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус для ПК LanCool Dragon Lord PC-K62R1. Внутрішній простір. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Купити LanCool Dragon Lord PC-K62R1 можна вже зараз ексклюзивно через німецький онлайн-магазин Caseking.de за ціною 110 євро.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.