Кількість абонентів стільникового зв’язку збільшиться до 5 мільярдів Автор: Lesly · Опубліковано: 17.02.2010 12:03 · Розділ: Суспільство

Незважаючи на економічний спад, що зачепив усі країни світу, попит на мобільні телефони залишається високим. У 2010 році кількість власників стільникових пристроїв досягне 5 мільярдів, повідомив Хамадун Туре, глава Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), виступаючи на всесвітньому мобільному конгресі, що проходить цими днями в Барселоні.

Зовсім недавно, мобільні телефони були предметом розкоші і дозволити їх собі могли тільки одиниці. Згодом стільниковий зв’язок завоював ринки розвинених країн, а сьогодні вони широко використовуються в усіх без винятку регіонах світу. За статистичними даними, до кінця 2009 року кількість власників мобільних телефонів досягла 4,6 мільярда.

Сьогодні люди з найбідніших країн часто не можуть уявити життя без мобільного телефону. Фото взято з сайту wordpress.com
Сьогодні люди з найбідніших країн часто не можуть уявити життя без мобільного телефону. Фото взято з сайту wordpress.com

"Навіть під час економічної кризи попит на сервіс в сфері комунікацій не знизився", - розповів глава МСЕ. На даний час спостерігається зростання кількості людей, які використовують мобільні телефони для доступу в Інтернет, додав він. Тому не дивно, якщо років через п'ять кількість відвідувачів Інтернету через мобільні пристрої (телефони, ноутбуки) перевищить число користувачів Всесвітньої мережі через стаціонарний комп'ютер.

У промислово розвинених країнах деякі люди використовують мобільні телефони навіть для здійснення банківських операцій. Крім того, з допомогою стільникового зв’язку ми отримуємо важливу інформацію. Наприклад, управління Верховного комісара ООН у справах біженців використовує мобільні телефони, щоб сповіщати біженців, де можна отримати міжнародну продовольчу допомогу. "Це прості речі, але вони допомагають заощадити кошти і сприяють поліпшенню життя або навіть її порятунку", - підсумував Хамадун Туре.

Джерело: thenews.kz


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.