Шотландці встановили новий рекорд з міцності пива Автор: Lesly · Опубліковано: 17.02.2010 10:59 · Розділ: Цікаві факти

Шотландці вже вкотре привертають до себе увагу світової громадськості своїми експериментами в галузі пивоваріння. Цього разу вони вирішили здивувати людство, приготувавши пиво, міцніше навіть від горілки та віскі.

Як повідомляють інформагентства, нове пиво, зварене в шотландській пивоварні "БрюДог", містить 41 алкогольний градус. А це означає, що майстрам із Шотландій вдалося побили рекорд своїх німецьких колег, які кілька тижнів тому оголосили про те, що випускають на ринок 40-градусне пиво "Шоршброк".

Найміцніше пиво в світі виробники рекомендують пити не зі звичних кухлів, а з горілчаних чарок. Фото взято з сайту novostey.com
Найміцніше пиво в світі виробники рекомендують пити не зі звичних кухлів, а з горілчаних чарок. Фото взято з сайту novostey.com

Надміцне пиво розливається в пляшки ємністю 0,33 мілілітрів і продається тільки через Інтернет за ціною 40 фунтів стерлінгів (507 гривень), що суттєво відбиває охоту хильнути зайвого. Виробник також попереджає, що пити пиво, яке по праву можна назвати найміцнішим, треба потрохи і з горілчаних чарок.

Варто додати, що хороше шотландське віскі теж коштує 30-40 фунтів, щоправда за пляшку ємністю 0,7 літра.

Джерело: novoteka.ru


Інші новини розділу