Вентилятори Enermax дебютують на CeBIT 2010 Автор: Andriy · Опубліковано: 16.02.2010 17:09 · Розділ: Техніка

Компанія Enermax Technology Corporation оголосила про намір продемонструвати на майбутній міжнародній виставці CeBIT 2010 дві нові серії корпусних вентиляторів, а саме Apollish Vegas і TBSilence.

Корпусний вентилятор серії Apollish Vegas. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпусний вентилятор серії Apollish Vegas. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як наголошується в опублікованому офіційному прес-релізі, представники лінійки Apollish Vegas повинні зацікавити в першу чергу завзятих геймерів, оскільки відрізняються дуже привабливим дизайном і наявністю яскравого світлодіодного підсвічування різних кольорів. За допомогою спеціального перемикача, що поставляється в комплекті, можна створювати різні світлові ефекти, вибираючи один із семи режимів роботи безлічі встановлених на «пропелері» світлодіодів.

Корпусний вентилятор серії TBSilence. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпусний вентилятор серії TBSilence. Фото взято з сайту 3dnews.ru

У свою чергу вентилятори серії TBSilence орієнтовані на більш економних користувачів, які бажають без зайвих розтрат організувати тихе і якісне охолодження компонентів, встановлених у системному блоці їх настільного ПК.

За заявами розробників, всі новинки виготовлені із застосуванням запатентованої технології Twister Bearing Technology і характеризуються високою продуктивністю, низьким рівнем шуму, а також завидною надійністю.

Більш докладна інформація про специфікації описаних вище продуктів, швидше за все, буде доступна ближче до початку настільки очікуваного багатьма заходу в Ганновері.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.