Fujitsu відносить модель ScanSnap S1300 до нового покоління портативних сканерів Автор: Andriy · Опубліковано: 16.02.2010 16:37 · Розділ: Техніка

Асортимент Fujitsu поповнився новим сканером сімейства ScanSnap. Сам виробник відносить модель Fujitsu ScanSnap S1300 до нового покоління портативних сканерів, які підтримують сканування багатосторінкових оригіналів. Пристрій розрахований на використання з ПК під управлінням Windows і Mac OS - цю властивість реалізовано в сканерах ScanSnap вперше. Компанія виділяє наступні гідності ScanSnap S1300:

• Автоматичне підвищення розширення при скануванні оригіналів невеликого формату (A6 і менше);

• Автоматичне створення ключових слів на основі аналізу фрагментів, виділених у чорно-білих документах за допомогою маркера;

• Перетворення відсканованих документів у файли формату Word і Excel одним натисненням кнопки;

• Сканування не тільки в кольоровому і чорно-білому режимах, але в режимі градацій сірого;

• Підтримка оригіналів довжиною до 34 дюймів (86 см) - може стати в нагоді, наприклад, при скануванні чеків.

Fujitsu ScanSnap S1300. Фото взято з сайту ixbt.com
Fujitsu ScanSnap S1300. Фото взято з сайту ixbt.com

Швидкість сканування двосторонніх кольорових оригіналів досягає восьми сторінок на хвилину. Пристрій автоматичної подачі оригіналів вміщає до десяти листів. Передбачено перетворення відсканованого документа в PDF-файл, який підтримує функцію пошуку, одним натисненням кнопки.

Fujitsu ScanSnap S1300. Фото взято з сайту ixbt.com
Fujitsu ScanSnap S1300. Фото взято з сайту ixbt.com

Крім того, є сканування з відправкою по електронній пошті, із збереженням в папку і виведенням на друк. Сканер здатний автоматично визначати розмір паперу, коректувати орієнтацію і перекоси листа, виявляти і видаляти порожні сторінки.

Fujitsu ScanSnap S1300. Фото взято з сайту ixbt.com
Fujitsu ScanSnap S1300. Фото взято з сайту ixbt.com

Розміри пристрою складають 284x99x77 мм, вага - 1,4 кг. Сканер може живитись від адаптера мережі змінного струму або від порту USB (кабель і адаптер входять в комплект).

На ринку США, де новинка вже надійшла в продаж, вона коштує $295.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.