Sapphire HD 5850 Toxic вже можна замовити Автор: Andriy · Опубліковано: 16.02.2010 13:13 · Розділ: Техніка

Виробники ігрових відеокарт добре знають ринок, на якому їм доводиться грати. Більшу частину прибутку приносить далеко не реалізація флагманських відеокарт. З цієї причини виробники з таким нетерпінням чекають і ту ж Radeon HD 5830, на цій моделі можна дуже добре заробити при правильному підході. Свій підхід до просування графічних адаптерів Radeon HD 5850 демонструє компанія Sapphire Technology.

Sapphire HD 5850 Toxic. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Sapphire HD 5850 Toxic. Фото взято з сайту 3dnews.ru

На віртуальних полицях магазину Overclockers.co.uk з'явилася відеокарта Sapphire ATI Radeon HD 5850 Toxic, точніше, на неї можна зробити поки що лише попереднє замовлення. Новинка заснована на базі створеного по 40-нм технології чіпа AMD RV870 з 1440 потоковими процесорами, 72 текстурними модулями (TMU) і 32 блоками растеризації (ROP). У цьому відношенні інженери Sapphire не змогли б навіть при всьому своєму бажанні якось відзначитися. А от обладнати Radeon HD 5850 оригінальною двослотовою системою охолодження Vapor-X вони вправі. Нагадаємо, що цей кулер заснований на технології Vapor Chamber Technology (VCT), концепція якої багато в чому нагадує принцип дії теплової трубки, тільки в даному випадку використовується спеціальна легкокип’яча рідина, яка укладена в простору випарну камеру. Такий підхід до організації системи охолодження дав свої позитивні результати: температура ядра Cypress впала на 15° C, при цьому рівень шуму знизився на 10 дБ.

Sapphire HD 5850 Toxic. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Sapphire HD 5850 Toxic. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Забезпечивши якісне охолодження Radeon HD 5850, компанія Sapphire наділила свій продукт заводським розгоном. Частоти Radeon HD 5850 Toxic були підвищені з 725/4000 МГц до 765/4500 МГц (ядро/пам’ять).

Задня панель "токсичної" відеокарти має стандартний набір інтерфейсів - два роз'єми DVI і по одному роз'єму DisplayPort і HDMI. Ціна Sapphire ATI Radeon HD 5850 Toxic становить $415.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.