Претендентів на британське громадянство перевірятимуть на вміння стояти в черзі Автор: Lesly · Опубліковано: 15.02.2010 15:51 · Розділ: Цікаві факти

Претендентів отримати британське громадянство, навчатимуть як правильно стояти в черзі, повідомляє англійське видання The Daily Telegraph. Низка теоретичних запитань на цю тему зовсім скоро ввійде до обов'язкового тесту, який іммігранти проходять перед отриманням громадянства.

Останнім часом в країні значно зросла кількість скарг на іммігрантів, які не розуміють, що повинні чекати своєї черги, а не рватися вперед, відлякуючи, а часом і завдаючи травм іншим людям. Варто зазначити, що особливо часто від такої агресивної поведінки потерпають літні британці.

Представники влади пояснюють невміння іммігрантів стояти в чергах тим, що в бідних країнах єдиний спосіб отримати доступ до необхідних речей - це прорватися вперед. Фото взято з сайту lenta.ru
Представники влади пояснюють невміння іммігрантів стояти в чергах тим, що в бідних країнах єдиний спосіб отримати доступ до необхідних речей - це прорватися вперед. Фото взято з сайту lenta.ru

У міністерстві імміграції це явище пояснюють тим, що в бідних країнах єдиний спосіб отримати доступ до необхідних речей - це проштовхуватися вперед. Чиновники вважають, що єдиним правильним виходом у цій ситуації, буде спеціальне навчання мігрантів, зокрема їх необхідно навчити старої британської традиції займати чергу.

Запитання про правильну поведінку в чергах вже незабаром будуть включені в книгу "Життя в Великобританії" (Life in the UK) - обов'язковий 150-сторінковий підручник, який претенденти на британське громадянство повинні опанувати перед здачею тесту.

Обов’язкове сорокап’ятихвилинне тестування для претендентів на британський паспорт було впроваджене 2005 року. Тест охоплює найрізноманітніші аспекти життя у Великобританії - від порядку прийняття рішень в уряді до питання про те, що необхідно зробити, якщо ви випадково перекинули чужий кухоль пива в пабі. Правильна відповідь - купити цій людині нову пінту.

Однак, далеко не всі британці схвально ставляться до цього тесту, стверджуючи, що це скоріше перевірка пам’яті претендента. З’ясувати ступінь готовності іммігранта вести заведений в країні спосіб з допомогою такого тестування неможливо.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу