В Барселоні відкрився світовий конгрес мобільних телефонів Автор: Lesly · Опубліковано: 15.02.2010 14:43 · Розділ: Події у світі

Сьогодні в Барселоні (Іспанія) відкрився світовий конгрес мобільних технологій (Mobile World Congress 2010). Центральна площа столиці – Площа Іспанії, де проходить виставка, практично повністю вкрита павільйонами відомих компаній. Варто зазначити, що кількість заявлених конференцій і форумів виявилося настільки великою, що деякі заходи будуть проходити паралельно з основними в іншим районах міста.

"Всупереч існуючим тенденціям в економіці, індустрія мобільного зв’язку протягом останніх 12 місяців демонструє стійке зростання", - зазначив Роберт Конвей, головний виконавчий директор і член ради директорів GSM-асоціації. Він переконаний, що ця тенденція продовжуватиметься і наступного року, і перш за все за рахунок того, що розробники мереж четвертого покоління LTE/SAE "перейдуть від обіцянок до дій".

На чотири дні історичне місто Барселона перетворилося на світовий центр мобільних технологій. Фото взято з сайту mail.ru
На чотири дні історичне місто Барселона перетворилося на світовий центр мобільних технологій. Фото взято з сайту mail.ru

Конгрес мобільних технологій триватиме з 15 по 18 лютого. На участь в з’їзді подали заявки понад 1300 компаній і близько 50 тис. фахівців з усього світу, починаючи від розробників телефонних апаратів і закінчуючи постачальниками послуг бездротового зв'язку. Фактично, тут є представники від усіх розвинених країн, та країн, що розвиваються.

Протягом цих чотирьох днів давнє місто Барселона з безліччю величних архітектурних будівель майорітиме демонстраційними павільйонами і рекламними вивісками, що простяглися від самої площі Іспанії аж до пагорба Монжуїк; при цьому, експозиційні зони час від часу "перериваються" зеленими терасами і фонтанами.

Виставка Mobile World Congress проводиться щороку і вважається одним з найбільших з’їздів, присвячених мобільним технологіям. Організатором конгресу виступає GSM Association - міжнародна асоціація, яка представляє інтереси операторів стільникового зв’язку та виробників мобільних телефонів.

Джерело: bybanner.com


Інші новини розділу