SPARKLE наділила GeForce GT 240 автоматичною системою видалення пилу Автор: Andriy · Опубліковано: 15.02.2010 13:06 · Розділ: Техніка

Мабуть, головне навіть не те, що компанія SPARKLE Computer Co анонсувала дві відеокарти GeForce на базі створеного по 40-нм технології чіпа GT215 з 96 потоковими процесорами, а те, як у моделях Calibre X240 і Calibre X240G вирішено питання боротьби з пилом. Досить заглянути в корпус будь-якого ПК, який пропрацював не один місяць, щоб зіткнутися з цим небажаним елементом. Якщо є рух повітря, значить бути і пилу. Особливо страждає від неї система охолодження. Забитий у радіатори, пил перешкоджає їх повноцінному охолодженню. Від цього знижується ефективність системи охолодження і зростає температура на охолоджуваних пристроях.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Інженери SPARKLE знайшли оригінальний спосіб видалення пилу з поверхні системи охолодження моделей Calibre X240 і Calibre X240G. Почнемо з того, що був розроблений спеціальний дворівневий вентилятор діаметром 90 мм. Такий трюк дозволив поліпшити продуктивність кулера. Крім того, при включенні ПК цей хитрий вентилятор обертається 30 секунд за годинниковою стрілкою, цим він і "витягує" пил з ребер радіатора.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Що ж до швидкісних показників новинок, то й тут є чим похвалитися. Заводський розгін з 550/1340/3400 МГц до 630/1677/3600 Мгц повинен залучити до Calibre X240/X240G свого покупця. Ресурс Tcmagazine.com повідомляє, що Calibre X240 вже можна придбати в Китаї за $114.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.