Сервер Fujitsu PRIMERGY встановив світовий рекорд за результатами тесту SPECpower Автор: Andriy · Опубліковано: 15.02.2010 12:32 · Розділ: Техніка

Компанія Fujitsu оголосила, що універсальний однопроцесорний сервер Fujitsu PRIMERGY TX150 S7 визнаний найбільш енергоефективним сервером в світі в своєму класі. Він встановив новий світовий рекорд за результатами тесту SPECpower ssj2008 і успішно пройшов сертифікацію на відповідність вимогам ENERGY STAR 1.0.

Сервер Fujitsu PRIMERGY. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Сервер Fujitsu PRIMERGY. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Нещодавно випущені однопроцесорні сервери PRIMERGY TX150 S7 і PRIMERGY RX100 S6 отримали сертифікат відповідності вимогам ENERGY STAR 1.0. Компанія Fujitsu позиціонує нові рішення як недорогі універсальні сервери, які мають досить високу продуктивність і дозволяють скоротити негативний вплив на навколишнє середовище завдяки своїй енергоефективності. Ці сервери - відповідний вибір для компаній малого і середнього бізнесу. Вони також добре підійдуть для великих компаній в якості допоміжних систем.

Однопроцесорний підлоговий сервер Fujitsu PRIMERGY TX150 S7 продемонстрував кращий в своєму класі результат при виконанні тесту SPECpower ssj2008 - 2187 операцій ssj на один ват споживаної електроенергії. Еталонний тест SPECpower ssj2008 був розроблений корпорацією Standard Performance Evaluation Corporation (SPEC) для незалежної оцінки характеристик потужності та продуктивності великосерійної обчислювальної техніки класу серверів. Новий результат виконання еталонного тесту SPECpower, показаний системою Fujitsu PRIMERGY TX150 S7, підтверджує, що такі системи можна успішно використовувати, наприклад, як хост-системи для віртуалізації серверів або баз даних.

Більш того, ці моделі серверів PRIMERGY отримали сертифікат ENERGY STAR 1.0. Це означає, що вони відповідають суворим критеріям Агентства з охорони навколишнього середовища (США), що заснував стандарти Energy Star. Сервери PRIMERGY задовольняють підвищені вимоги до загальної енергоефективності завдяки використанню джерел живлення зі зниженим енергоспоживанням, інтегрованих засобів управління споживанням електроенергії (Power Consumption Management), системних плат з оптимізованим компонуванням, спеціально відібраних компонентів і технології охолодження Fujitsu Cool-Safe. Конфігурації серверів PRIMERGY TX150 S7 і RX100 S6, що відповідають стандарту ENERGY STAR 1.0, вже надійшли в продаж.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.