Концепт Corky: бездротова мишка з «відходів», яка не потребує батарейок Автор: Andriy · Опубліковано: 15.02.2010 12:00 · Розділ: Нові технології

На конкурс Greener Gadgets, присвячений розробкам, що характеризується дружнім ставленням до навколишнього середовища, представлено чимало цікавих проектів. Один з них, який поки що знаходиться в стадії концепції, отримав назву Corky.

Концепт Corky. Фото взято з сайту ixbt.com
Концепт Corky. Фото взято з сайту ixbt.com

В англійській мові це слово буквально означає «виготовлений з пробки», що наочно підтверджують ілюстрації. Іншим значенням слова Corky є «бадьорий, рухливий». Гра слів цілком виправдана - екологічно дружня бездротова мишка не потребує джерела живлення, одержуючи необхідну енергію від свого руху.

Концепт Corky. Фото взято з сайту ixbt.com
Концепт Corky. Фото взято з сайту ixbt.com

Точніше кажучи, в справу йдуть не тільки переміщення миші. Запас електроенергії, необхідної для роботи електроніки Corky за допомогою п'єзоелектричного перетворювача поповнює кожне натискання на кнопки миші. Крім того, за задумом дизайнера, електрика повинна вироблятися і при обертанні коліщатка прокрутки. На жаль, розрахунків, що підтверджують можливість роботи мишки від цих джерел живлення, автор ідеї не приводить.

Відмовою від батарейок Corky любов до природи не обмежується. Передбачається, що мишка буде виготовлятися, з пробки та пластику повторної переробки, а по закінченні терміну служби - знову поступить на вторинну сировину.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.