70-дюймовий дисплей NEC P701 - великому кораблю високу вартість Автор: Andriy · Опубліковано: 15.02.2010 10:55 · Розділ: Техніка

Японська компанія NEC поповнила свій продуктовий портфель ще одним LCD дисплеєм в серії P, призначеним для комерційного застосування. Новинка одержала назву P701 і має гігантську діагональ в 70 дюймів, що робить її придатною для використання, наприклад, в системах цифрових табло в аеропортах чи на вокзалах.

Дисплей NEC P701. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Дисплей NEC P701. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Новий 70-дюймовий дисплей NEC P701 має роздільну здатність 1920х1080 пікселів і розроблений таким чином, щоб витримати безперервну роботу протягом довгого часу. Герметичний дизайн корпуса дозволяє йому успішно протистояти несприятливим навколишнім умовам, включаючи пил, бруд і пар.

Крім того, дисплей NEC P701 має коефіцієнт контрастності 2000:1 і стандартну яскравість в 420 кд/м2, а максимальне значення цього параметра досягає 600 кд/м2. Є вбудований слот розширення, а також годинник реального часу вкупі з планувальником, що дозволяє дисплею виключатися за розкладом, коли він не використовується, і заощадити, таким чином, електроенергію.

Крім іншого, є спеціальний термозахист і внутрішні датчики температури, що дозволяють запобігти перегріву пристрою. Новий 70-дюймовий дисплей Full HD NEC P701 вийде також у версії P701-AVT, оснащеної ТВ-тюнером, і забезпечений трирічною гарантією. Постачання цього дисплея розпочнуться в березні, а його вартість у варіанті без ТВ-тюнера складе $11 799.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.