Найпопулярніші подарунки до Дня святого Валентина Автор: Lesly · Опубліковано: 13.02.2010 12:46 · Розділ: Цікаві факти

Білоруські журналісти провели своєрідне опитування, метою якого було встановити, які подарунки зазвичай купують люди до Дня святого Валентина. В результаті з’ясувалося, що чоловіки здебільшого дарують своїм супутницям цукерки або іграшки, тоді як жінки вважають за краще дарувати своїм обранцям листівки.

Загалом, у цей день прийнято дарувати будь-які подарунки у формі серця: солодощі, повітряні кульки, листівки або сувеніри. А останніми роками найбільшою популярністю в якості подарунка до Дня закоханих були плюшеві іграшки, які зазвичай купують чоловіки, хоча й жінки іноді не проти подарувати своєму коханому м’яке звірятко чи сердечко.

Найкращий подарунок – це той, який зроблений власноруч. Фото взято з сайту wwvisions.com
Найкращий подарунок – це той, який зроблений власноруч. Фото взято з сайту wwvisions.com

Варто зазначити, що жінкам в цей день також часто дарують цукерки і квіти, адже їх отримувати завжди приємно. Користуються попитом і чашки, свічники, фоторамки та шпильки для волосся зі святковою символікою.

Щодо жінок, то вони зазвичай дарують своїм обранцям листівки-валентинки, які здебільшого мають форму серця. Сьогодні до дня Валентина магазини пропонують широкий вибір листівок, які часто вже містять любовне послання. Можна, звичайно, і самому підписати валентинку.

А от гроші дарувати 14 лютого не можна. Це свідчитиме про не тільки про вашу черствість, але й відсутність смаку.

Найбільш приємним подарунком, буде той, який зроблений своїми руками. Можна подарувати вже згадану валентинку, зроблену своїми руками, чи альбом з малюнками або фотографіями, де ви зображені разом, чи присвятити своїй другій половинці власний вірш, або пісню.

Джерело: belta.by


Інші новини розділу