20-дюймовий монітор IO Data LCD-AD201XG споживає в сплячому режимі 0,4 Вт Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 14:57 · Розділ: Техніка

Компанія IO Data, яка нещодавно порадувала тих, хто збирається купити зовнішній оптичний привід, моделлю BRD-UH8LE, що здатна записувати диски BD-R на швидкості 8x, не забуває випускати інші периферійні пристрої, які підходять для включення до складу мультимедійного ПК.

Монітор IO Data LCD-AD201XG. Фото взято з сайту ixbt.com
Монітор IO Data LCD-AD201XG. Фото взято з сайту ixbt.com

Цього разу компанія повідомила про випуск рідкокристалічного монітора з широкоформатним співвідношенням сторін екрану (16:9). Модель IO Data LCD-AD201XG має 20-дюймовий екран з роздільною здатністю 1600x900 пікселів. Пристрій, що повністю пофарбований в чорний колір, оснащений парою вбудованих динаміків потужністю по 1 Вт кожен.

Монітор IO Data LCD-AD201XG. Фото взято з сайту ixbt.com
Монітор IO Data LCD-AD201XG. Фото взято з сайту ixbt.com

Час реакції пікселя складає 5 мс. Контрастність досягає 1000:1 (динамічна - 10000:1), а максимальна яскравість дорівнює 250 кд/кв.м. Кут огляду становить 160°. Монітор оснащений входами D-Sub і DVI-D з підтримкою HDCP. Важливою особливістю LCD-AD201XG є мале енергоспоживання: в активному режимі типове значення споживаної потужності рівне 21 Вт, а в режимі «сну» вона зменшується до 0,4 Вт

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.