Незабаром до Інтернету можна буде підключатися з допомогою сім-карт Автор: Lesly · Опубліковано: 12.02.2010 18:07 · Розділ: Нові технології

Міжнародна компанія Sagem Orga, відома розробками технологій мікропроцесорних смарт-карт, спільно з іспанським телекомунікаційним гігантом Telefonica повідомили про створення першої сім-карти з інтегрованою підтримкою Wi-Fi.

Новинка розроблена на базі USIM-карти для мобільних телефонів з підтримкою стільникового зв'язку третього покоління (3G) та отримала назву SIMFi. Варто зазначити, що версія USIM була обрана не випадково, адже крім ідентифікації абонента та зберігання параметрів мережі, вона ще може містити і контент користувача об’ємом до 1 Гб.

SIMFi перетворить звичайний мобільний телефон з підтримкою 3G в точку доступу бездротової мережі Wi-Fi. Фото взято з сайту compulenta.ru
SIMFi перетворить звичайний мобільний телефон з підтримкою 3G в точку доступу бездротової мережі Wi-Fi. Фото взято з сайту compulenta.ru

Розробники обіцяють, що SIMFi перетворить звичайний мобільний телефон з підтримкою 3G в точку доступу бездротової мережі Wi-Fi, до якої потім можна буде підключити ноутбук або нетбук з метою виходу в Інтернет по бездротовому каналу.

Представники Sagem Orga наголошують, що SIMFi "укомплектовано" всім необхідним програмним забезпеченням для виходу та роботи в Мережі, що спрощує її практичне застосування.

За попередньою інформацією, новинку продемонструють світу на виставці Mobile World Congress 2010 (MWC), яка проходитиме в Барселоні (Іспанія) з 15 по 18 лютого.

Про терміни поступлення в продаж SIMFi та її орієнтовну вартість поки нічого не відомо.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.