The Killers не довели гастролей до кінця Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 13:54 · Розділ: Музика

Гурт The Killers. Фото взято з сайту media.photobucket.com
Гурт The Killers. Фото взято з сайту media.photobucket.com

Рокери The Killers підуть у «безстрокову відпустку» раніше запланованого терміну: слідом за скасуванням азіатського туру музиканти в останній момент відмовилися і від концертів в Австралії. Виступи на полях Зеленого континенту в лютому цього року повинні були стати завершальними в рамках світового турне команди на підтримку диска «Day & Age».

Згідно з випущеним прес-релізом, скасування шоу викликане «серйозною хворобою члена родини одного з учасників групи». «The Killers приносять вибачення своїм австралійським шанувальникам і сподіваються на їх підтримку і розуміння. Група не втрачає надії повернутися сюди пізніше і виконати свої концертні зобов'язання», - зазначено в тій же заяві. Всім хто купили квитки пропонується здати їх до каси та отримати компенсацію.

Нагадаємо, дещо раніше музиканти заявили, що по завершенні світових гастролей планують зробити паузу в кар'єрі. «З 2004-го року ми тільки й робили, що записувалися і виступали - без перерви, - повідомив гітарист The Killers Дейв Кенінг. - Можливо, люди чекають, що ми і далі будемо продовжувати працювати в режимі нон-стоп. Але ми теж не залізні і маємо потребу у відпочинку».

Ця заява активізувала чутки про нібито неминучий розпад групи. Проте, музиканти заспокоїли фанів, попросивши їх не хвилюватися: «вбивати» The Killers вони, мовляв, не мають наміру.

Джерело music.com.ua


Інші новини розділу