Вегетаріанство може спричинити значну шкоду довкіллю Автор: Lesly · Опубліковано: 12.02.2010 14:59 · Розділ: Екологія

Перехід на вегетаріанську дієту на основі замінників м’яса, таких як тофу, може спричинити значно більше шкоди довкіллю, ніж тваринництво, повідомляють науковці з Університету Кранфілда (Великобританія), які проводили дослідження на замовлення Міжнародного фонду захисту диких тварин.

Раніше неодноразово стверджувалося, що відмова від червоного м'яса принесе надзвичайну користь навколишньому середовищу, оскільки це сприятиме зниженню викидів у навколишнє середовище, а для вирощування продуктів альтернативного харчування потрібно значно менше земель. Однак, тепер встановлено, що вирощування та переробка значної кількості таких замінників м’яса, як соя, нут, сочевиця, завдають довкіллю значно більшої шкоди.

Нещодавно було встановлено, що найбільше парникових газів в атмосферу потрапляє внаслідок інтенсивного розведення худоби. Фото взято з сайту list.co.uk
Нещодавно було встановлено, що найбільше парникових газів в атмосферу потрапляє внаслідок інтенсивного розведення худоби. Фото взято з сайту list.co.uk

В ході дослідження науковці прийшли до висновку, що якщо Великобританія повністю перейде на замінники м’яса, то в країнах, що вирощують ці культури доведеться значно розширити площі орних земель, щоб задовільнити потреби країни. Це веде за собою нещадну вирубку лісів під сільськогосподарські культури, що значно перевищує шкоду, яку завдають планеті британці, вирощуючи яловичину та баранину.

Крім того, збільшення кількості вегетаріанців безумовно призведе до занепаду сільського господарства у Британії, що призведе до того, що м’ясо також буде імпортуватися і, цілком можливо, з країн, де захисту довкілля не надається необхідного значення.

Ще одним мінусом вегетаріанства є те, що виробництво замінників м’яса здебільшого вимагає значних затрат енергоресурсів. Науковці визнали, що екологічність вегетаріанства багато в чому залежить від того, які типи продуктів споживаються як альтернатива м'ясу.

Донал Мерфі-Бокен, один з дослідників розповідає: "Люди, які вживають тофу часто переконані, що роблять неоціниму послугу довкіллю, що зовсім не відповідає дійсності. Вони принесли б значно більше користі нашій екології, якби їли більше хліба, макаронів та картоплі".

Екологічність вегетаріанства багато в чому залежить від того, які типи продуктів споживаються як альтернатива мясу
Екологічність вегетаріанства багато в чому залежить від того, які типи продуктів споживаються як альтернатива мясу

Натомість, Ліз О'Ніл, прес-секретар Асоціації вегетаріанців Великобританії, погоджується з висновками дослідження тільки частково: "Дані, які наводяться у звіті, базуються на низці сумнівних припущень щодо харчування вегетаріанців і того, як харчова промисловість може реагувати на зростання попиту на замінники м’яса".

"Якщо ви хочете знизити вплив на навколишнє середовище шляхом переходу на вегетаріанську дієту, то, безумовно, харчуючись тільки продуктами, які піддаються значній переробці, ви не досягнете мети, однак, не треба забувати і того, що промислове тваринництво теж завдає величезної шкоди довкіллю", - додала вона.

Джерело: telegraph.co.uk


Інші новини розділу