Автосалон в Чикаго 2010: Toyota Avalon Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:50 · Розділ: Авто-мото

На автошоу в Чикаго компанія Toyota представила оновлену версію седану Avalon. Щоправда, час зараз для «Тойоти» складний – відклик декількох мільйонів автомобілів у зв'язку з дефектом педалі газу підірвав довіру громадськості - так що віце-президенту японського автовиробника Бобу Картеру довелося «віддуватися».

Toyota Avalon. Фото взято з сайту rstcars.com
Toyota Avalon. Фото взято з сайту rstcars.com

Картер вибачився за ситуацію, що склалася і запевнив присутніх у якості автомобілів Toyota, але при цьому зазначив, що модернізований седан буде постачатися з новою педаллю акселератора. Та й з гальмами попрацюють (проблема з антиблокувальною системою змусила японську марку відкликати більше 300 тисяч авто). Загалом, вирішили підстрахуватися.

Toyota Avalon. Фото взято з сайту rstcars.com
Toyota Avalon. Фото взято з сайту rstcars.com

Avalon отримав цілком стандартний «фейсліфт» - змінені фари головного світла і задні ліхтарі (останні - з світлодіодами), інша решітка радіатора, інші бампери, нові колісні диски. Трохи більше змін відбулося в салоні, де з'явилася нова центральна консоль, навігаційна система останнього покоління, а також деякі дрібниці з розряду камери заднього виду, що виводить зображення на внутрішнє дзеркало заднього виду.

Toyota Avalon. Салон автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com
Toyota Avalon. Салон автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com

Технічна начинка залишилася практично незмінною. Автомобіль, як і колись, буде оснащуватися 3,5-літровою бензиновою «шісткою» потужністю 268 кінських сил, проте завдяки модернізації системи клапанного розподілу рівень витрати палива трохи знизиться. У середньому на 100 кілометрів пробігу автомобіля буде вимагатися близько 10,2 літра палива.

У продаж оновлений Avalon надійде вже навесні.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.